LIGA POPULARNA 2022


Wprowadź wynik meczu


Ważne - używaj nazw drużyn takich jak w poniższej tabeli z wynikami.
Wynik zostanie dodatkowo zweryfikowany przez organizatora po dostarczeniu protokołu.

Hasło: *
Gospodarz: *
Gość: *
VP Gospodarz: *
VP Gość: *
IMP Gospodarz:
IMP Gość:
Runda: Pierwsza
Rewanżowa
* - pola wymagane


RUNDA 1
AfraBajkaBartoszDrugi SortDol-By IIKoronowoPelikanyRekontraSzDKSUMA
Afra1213151111171519113
Bajka810141613111082
Bartosz71010199181914106
Drugi Sort5610201081363
Dol-By II94104101745
Koronowo91119161974
Pelikany37220101101366
Rekontra5911231040
SzDK11067731

RUNDA 2
R1AfraBajkaBartoszDrugi SortDol-By IIKoronowoPelikanyRekontraSzDKSUMA
Afra113171052021315195
Bajka8239121521817158
Bartosz1061011181811916199
Drugi Sort63158242016128
Dol-By II4505216101896
Koronowo741084
Pelikany6618181902123
Rekontra407214256
SzDK315341861